Indien u een account wil openen bij Millpledge Veterinary voor levering buiten de UK gelieve onze website te bezoeken http://www.millpledge.com en daar uw land/regio te selecteren en zo uw klantenformulier in te vullen.
Gezien de natuur van de Millpledge Veterinary produkten zal elke account aanvraag offline behandeld worden en een persoonlijke klant uitnodiging zal aan u verstuurd worden indien u een professionele dierenarts bent
Data aan ons doorgegeven zal niet aan derden worden vrijgegeven. Dank u voor uw interesse in Millpledge Veterinary en we zien er naar uit u te mogen helpen.
REGISTREREN

Millpledge Sales Team

Europe Sales 

Gregory Minne
Sales Manager

Region

Mobile
E-mail
Skype

Central & South Belgium, France. Luxembourg & Germany
+32 (0) 498 901 498
gregorym@millpledge.com
millpledge_europe

Brenda Depickere
Sales Manager

Region
Mobile
E-mail
Skype

North of Belgium & Netherlands
+32 (0) 496 800 088
brendad@millpledge.com
millpledge_europe

Thierry Fichaux
Sales Representative

Region
Mobile
E-mail
Skype

Wallonie (Belgique)
+32 (0) 489 251 857
thierryf@millpledge.com
mpvthierryfichaux

 UK Sales 

Meryl Lang
Product Development & Marketing Manager

Region
Mobile
E-mail
Skype

South Midlands & East Anglia
+44 (0) 7836 772779
meryll@millpledge.com
meryldeniselang 

Helen Smith
Regional Sales Executive

Region
Mobile
E-mail
Skype

East of England
+44 (0) 7831 114353
helens@millpledge.com
mpvhelensmith

Melissa Matthews RVN MBVNA
Regional Sales Executive

Region

Mobile
E-mail
Skype

UK South West and South Wales
+44 (0) 7824 142600
melissam@millpledge.com
mpvmelissamatthews

Angela de-Zille RVN
Regional Sales Executive

Region
Mobile
E-mail
Skype

South East England
+44 (0) 7766 426285
angelad@millpledge.com
Angela.de-Zille@millpledge.com

China Sales 

Pengfei Lee
Area Sales Manager

Region    
Mobile

E-mail

Beijing & North of China
+86 (0) 1866 2598 261
+86 (0) 1866 2214 156
lipengfei@millpledge.com

Mark Song
Area Sales Manager

Region
Mobile

E-mail
Skype

Shanghai & South of China
+86 (0) 1866 2598 262
+86 (0) 1368 1863 964
marks@millpledge.com
mpvmarksong